hero

Lékárna Na Vápence

Lékárna Na Vápence Vám nabízí široký sortiment léků, potravinových doplňků, zdravotnického materiálu a kosmetiky od značek Bioderma, Vichy, Cerave a La-Roche Posay.

Specializujeme se také na zdravotnické potřeby jako jsou berle, hole, ortézy, límce, bederní pásy, kompresní punčochy, inkontinenční pomůcky (MOLICARE, TENA, DEPEND- včetně závozu a doručení přímo k Vám domů). Nabízíme také rehabilitační pomůcky jako jsou overbally, molitanové míčky, ježky a stuhy.

V oblasti homeopatie Vám zajistíme poradenství BOIRON a AKH, zajistíme Vám homeopatika firmy WALA a WELEDA.

Rádi Vám poradíme v oblasti lékových interakcí.

Naše lékárna je vybavena tlakoměrem firmy OMRON, kterým Vám zdarma změříme krevní tlak. Navíc Vám poradíme jak si správně měřit tlak v domácím prostředí a tlakoměry zn. OMRON také nabízíme k zakoupení.

Výhody pro všechny držitele Plus Karty Místní lékárna.

Personál naší lékárny je vždy vstřícný a milý. Prostředí lékárny je příjemné, jsme připraveni Vám nejen poradit, ale Vás i vyslechnout.
Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vaši návštěvu.

Otvírací doba

Pondělí 7:30 – 18:00
Uterý 7:30 – 18:00
Středa 7:30 – 18:00
Čtvrtek 7:30 – 18:00
Pátek 7:30 – 18:00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Jak se k nám dostanete

Zobrazit v na mapě
manager

PharmDr. Jan Ponec

Odborný zástupce

222 712 921
602 558 510
pharmacist

Mgr. Martina Růžičková

Vedoucí lékárník

Provozujeme i kliniku a e-shop

Navštivte naše kliniky

Navštivte naše kliniky

Společnost Distribuovaná klinika s.r.o. vznikla v roce 2015. Původním záměrem byla přímá distribuce zdravotní péče ke klientům, svázaná s domácí péčí. Později se základem staly komplexní lékařské služby poskytované v domovech seniorů.

Dnes naše společnost disponuje specialisty napříč mnoha obory medicíny. Od základního všeobecného praktického lékařství až po specializované ambulance, například periferní flebologie, nutriční péče či proktologie. Široká síť našich specialistů umožňuje velmi efektivní terapii a diagnostiku, blížící se pohledu celostní medicíny.

Většinu ordinací provozujeme v Praze, ale neustále rozšiřujeme svou působnost ve středočeském kraji a na Ústecku. Důvodem je přinést kompletní kvalitní lékařské služby i do menších měst.

  • 16 specializovaných ordinací
  • 9 poboček v Praze, Středních Čechách a na Ústecku
  • 46 zkušených lékařů a 33 zdravotních sester

Navštivte náš e-shop

Navštivte náš e-shop

Na stránkách Zdravotal.cz tedy nabízíme všechny výhody konvenční medicíny 21. století propojené s holistickým přístupem léčby, zaváděním nejmodernějších způsobů léčby a diagnostiky. Lékárenský e-shop, kde nabízíme volně dostupné léky, potraviny a potravinové doplňky, byliny, čaje, zdravotnické pomůcky, kosmetiku, hygienické a domácí potřeby a také veterinární produkty. Poradit se můžete s našimi odborníky v on-line poradně, kteří sledující nové trendy v medicíně a zdravém životním stylu a kde také najde archiv článků o západní a celostní medicíne.

  • 18 000 položek
  • mnoho slev v Klubu Zdravotal
  • dodání 2-7 pracovních dnů (viz obchodní podmínky)

Získejte naší Zákaznickou kartu

  • Až 50% sleva z doplatku na recept

  • Bonus 30,- Kč za každých 1000 bodů načerpaných za nákup zboží v našich lékárnách, kdy jeden bod je jedna Koruna. Jednotlivé bonusy můžete sčítat a kdykoliv je použít jako slevu při nákupu v našich lékárnách. Neplatí pro léčiva poskytována na lékařský předpis.

  • Pravidelným užíváním Vaší zákaznické karty budeme mít zároveň přehled o všech lécích, které užíváte a můžeme Vás upozorňovat na jejich případné nevhodné kombinace a interakce.

Vaši zákaznickou kartu Vám na požádání rádi vydáme v našich lékárnách.

Více informací

Chci kartu získat online

Potřebujeme posily
na této pobočce

Jsme rodinná firma, kde dbáme na spokojenost každého kolegy a prosazujeme lidský přístup ke všem zaměstnancům. Chceme proto kolegu, který si váží práce v přátelském kolektivu a dokáže vyjít vstříc jak svým spolupracovníkům, tak i našim pacientům.